Drevenapodlaha

Świerk skandynawski

Podłoga drewniana (świerk skandynawski) - podana cena za m²

 
WYMIAR w mm (grubość x szerokość)
długość/m
A/B klasa
23 x 1464.2m, 5.1m63 zł
28 x 1464.2m, 5m81 zł
28 x 2004.2m, 5.1m81 zł
40 x 1464.2m, 5.1m110 zł

*DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ
PL*

Podlaha1

Modrzew

Podłoga drewniana (modrzew) - podana cena za m²

  

WYMIAR w mm (grubość x szerokość)
długość/m
A/B klasa
20 x 1504m, 5m75 zł
28 x 1504m, 5m110 zł

*DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ
PL*

Podlaha

Sosna skandynawska

Podłoga drewniana (sosna skandynawska) - podana cena za m²

WYMIAR w mm (grubość x szerokość)
długość/m
A/B klasa
28 x 1464.2m, 5.1m80 zł

*DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ
PL*

Nasza firma nie ponosi odpowiedzialności za montaż i nieprofesjonalne obchodzenie się z zakupionymi u nas tarasami i okładzinami. Przed ułożeniem i montażem materiału każdy klient powinien skonsultować się ze specjalistami lub dokładnie zapoznać się z jego montażem. Nie zalecamy układania płytki w pomieszczeniach wilgotnych lub nieczyszczonych budynkach, gdyż często zdarza się, że drewniana podłoga już po 2-3 tygodniach od montażu wchłania otaczającą wilgoć i może się zwijać lub zwijać. Dlatego zalecamy pozostawienie podłogi swobodnie ułożonej w pomieszczeniu, w którym ma być układana, na co najmniej 7-10 dni przed montażem płytki.

Deska podłogowa

Oferujemy Państwu przystępną cenowo podłogę drewnianą (deski) wykonaną z wysokiej jakości świerku skandynawskiego, modrzewia lub sosny skandynawskiej w jakości A/B (I.klasa). Spośród naszych 5 najczęściej używanych rozmiarów (20mm, 23mm, 28mm, 42mm) z pewnością wybierzesz najtańszą drewnianą podłogę do swojego mieszkania, domu
lub domku letniskowego. 

  • Deska (podłoga drewniana ) ze świerku skandynawskiego ma jasny kolor z bardzo małymi ciemniejszymi sękami które są mocne i nie wypadają. Jest bardziej miękka i tańsza niż podłoga z modrzewia lub sosny.
  • Deska (podłoga drewniana) z modrzewia jest bardzo twarda, odporna na uszkodzenie, posiada mniejsze ciemne sęki, ma bardzo ciekawy kolor drewna (różowo-czerwony) oraz specyficzny układ słojów.
  • Deska (podłoga drewniana)z sosny skandynawskiej jest bardziej miękka niż modrzew z ciekawym usłojeniem i większymi jasnymi sękami, które nadają drewnianej podłodze niepowtarzalny i ciekawy wygląd.

Naturalna drewniana podłoga z naszej oferty może być stosowana zarówno na zewnątrz (podłoga do altan, tarasów) jak i wewnątrz (drewniana podłoga do mieszkania, drewniana
podłoga do domku letniskowego, obicie ścienne czy sufitowe). Po ułożeniu podłogi drewnianej między deskami nie ma szczeliny, a deski tworzą całkowicie płaską powierzchnię.
Deske można montować na kantówkach drewnianych lub płytach OSB (przykręcając) lub przyklejając do płyty betonowej. Drewniana podłoga (deska) ma znacznie lepsze właściwości
termoizolacyjne niż np. panele laminowane. Jej zaletą jest prosty montaż i demontaż (w przypadku przypadkowego uszkodzenia).

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również: boazerie drewnianą pióro-wpust, oryginalną boazerie drewnianą, boazerie drewnianą z imitacją półbala, deski elewacyjne Rombo z pióro-wpustem, deski elewacyjne Rombo, deski tarasowe, kantówki drewniane. Po przesłaniu zamówienia na nasz e-mail i późniejszym potwierdzeniu oferty cenowej, bezpłatnie dostarczymy produkt do Twojego domu (*za rozładunek pobieramy jednorazową opłatę manipulacyjną w wysokości 250zł). Nie wymagamy żadnej zaliczki (możesz najpierw
sprawdzić drewno, a dopiero potem zapłacić), więc nie musisz martwić się o płatność z góry za podloge drewnianą, która Ci nie odpowiada.

0 / 5

Your page rank: