Rombo S Piórem

Modrzew

Rombo s piórem (modrzew) – podana cena za m²

WYMIAR w mm (grubość x szerokość)
długość/m
A/B klasa
28 x 1504m, 5m115 zł  

*DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ
PL*

Deski elewacyjne Rombo z piórem

Deski elewacyjne Rombo z piórem to idealna nowoczesna elewacja domu (obicie zewnętrzne). Posiada lekko ścięty profil, który zapobiega aby woda deszczowa nie gromadziła się w rowkach, a dzieki temu nie dopuszcza aby deski namokły- zwiększa się żywotność drewnianej elewacji. Rombo wykonujemy z wysokiej jakości drewna wykorzystywanego do obicia zewnętrznego – modrzewia – w rozmiarze 28x150mm.

Modrzew to drzewo o dużej zawartości żywicy. Oznacza to, że ma znacznie większą gęstość
w porównaniu do drewna ze zwykłego świerku czy sosny. Dzięki swojej gęstości modrzew
jest niezwykle odporny na zmienne upały i chłody, mróz i inne warunki
atmosferyczne.Odporny jest na gnicie, co przedłuży żywotność każdego domu (30-50lat ).
Modrzew ma swoją nazwę ze względu na unikalny brązowo-czerwonawy odcień jego
rocznych słojów. W porównaniu z innymi gatunkami drewna ma mniej sęków, dzięki czemu
wygląda schludniej i czyściej.

Proces produkcji rozpoczyna się od eksportu drewna z krajów skandynawskich, następnie następuje ręczne sortowanie desek i ich tradycyjne suszenie na zewnątrz, a kończy się suszeniem w suszarni do pożądanej wilgotności (11-14%). Każdy nasz produkt spełnia jakość AB (I klasa). Dzięki masowej produkcji jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najlepsze ceny na deski elewacyjne Rombo z pióro-wpustem. Ponieważ wszystkie produkty produkujemy sami, dbamy o jak najlepszą selekcję drewna podczas ich produkcji, aby zaoferować naszym klientom najwyższą jakość i jednocześnie najtańszą zewnętrzną elewację drewnianą w Polsce.

Od 2002 roku zajmujemy się sprzedażą: deski elewacyjnej, podbitki drewnianej, deski elewacyjnej Rombo z piórem, deski elewacyjnej Rombo, podłogi drewnianej, desek tarasowych czy kantówek drewnianych. W tym czasie zbudowaliśmy sieć sprawdzonych dostawców drewna, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najtańszą obecnie ewelacje z bali na rynku polskim. Po przesłaniu zamówienia na nasz e-mail i późniejszym potwierdzeniu oferty cenowej, bezpłatnie dostarczymy boazerie drewnianą do Twojego domu (*za rozładunek pobieramy jednorazową opłatę manipulacyjną w wysokości 150 zł). Nie wymagamy od Państwa żadnych zaliczek czy przedpłat, więc nie muszą się Państwo martwić o płatność z góry za boazerię, która Państwu nie odpowiada.

0 / 5

Your page rank: