O Nas

Działamy na rynku od 2002 roku i od początku istnienia zajmujemy się produkcją, sprzedażą i dystrybucją boazeri drewnianej, podłogi drewnianej, boazerii imitacją półbala, desek tarasowych i kantówek drewnianych w najlepszych cenach. Mamy wieloletnie doświadczenie w obróbce drewna i wielu zadowolonych klientów na terenie całej Polski, Austrii, Slowacji i Nemiec.

 

Produkcja i przetwarzanie

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości suszonej i poddanej obróbce powierzchniowej tarcicy, świerku skandynawskiego, modrzewia i sosny, w różnych grubościach, długościach i szerokościach. W naszej firmie dbamy o jak najwyższą jakość, dlatego starannie selekcjonujemy surowe drewno do produkcji naszych wyrobów. Drewno układane jest w stos tak, żeby pomiędzy deskami przepływało powietrze, tzw. suszenie naturalne, dzięki czemu deski nie pękają i nie skręcają się, a łączenia łatwo do siebie pasują. W końcowej fazie suszymy drewno w suszarniach maksymalnie do 14%. Po wyschnięciu
drewno jest heblowane i szlifowane na ostateczną długość i szerokość oraz gotowe do wysyłki do klienta. Dzięki tym powyższym procesom nasze produkty spełniają najwyższe wymagania jakościowe.

 

Wykorzystanie

Każdy zakupiony u nas produkt oczaruje Cię jakością i ceną. Boazeria drewniana i deski elewacyjne z imitacją półbala idealnie nadają się do obicia ścian i sufitów zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz, dzięki czemu można w pełni wykorzystywać ich funkcję, takie jak:

• Estetyczna – doskonale nadają całemu mieszkaniu lub domowi wyjątkowy charakter
• Izolacyjna – znacznie lepiej tłumią hałas, ale mają też właściwości termoizolacyjne
• Ochronna – zapewnia ochronę ściany przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale także przed wilgocią i wodą

Deski podłogowe drewniane – deski ze świerku skandynawskiego, modrzewia lub sosny nadają się do pokrycia podłóg w domach jednorodzinnych, domkach ogrodowych i altankach. Deske można stosować zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Deski tarasowe wykorzystywane są do budowy pomostów, deptaków i obrzeży basenów. Deski tarasowe stosowane są głównie na zewnątrz, ze względu na swoje właściwości i większą odporność na warunki atmosferyczne, wodę i wilgoć. W tym przypadku proponujemy modrzew, który jest najbardziej odpornym materiałem na warunki atmosferyczne.

 

Wysyłka i zamówienie

Termin dostawy towaru ustalimy wraz z ofertą cenową. Zamówienia można składać dzwoniąc
pod nasz numer telefonu +48 732 795 189, również podczas weekendu. Możesz również wysłać
do nas wiadomość e-mailem na adres info@topdrew.pl

 

.

 

Kalkulacja ceny

Cena boazeri i podłogi najczęściej ustalana jest za m2 (metry kwadratowe), wyjątkowo za mb (metr bieżący). Do obliczenia powierzchni m2 zawsze przyjmuje się szerokość i dlugośćpodłogi wraz z piórem.

 

Zwrot towaru

Po otrzymaniu i opłaceniu towaru kupujący jest odpowiedzialny za towar. Otrzymany i opłacony towar Sprzedawca nie jest zobowiązany odebrać spowrotem. Jeżeli kupujący i sprzedający nie ustalą inaczej, koszt odesłania towaru do magazynu dostawcy (Sprzedawcy) pokrywa kupujący.

 

TOP DREW

e-mail:

info@topdrew.pl

Kontakt:

+48 732 795 189

0 / 5

Your page rank: