Boazeria Softline

Świerk skandynawski

Boazeria SOFTLINE (świerk skandynawski) - podana cena za m²

WYMIAR w mm (grubość x szerokość)
 
długośc/m
A/B klasa
19 x 146
POŁYSK
4m, 5m51 zł

*DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ
PL*

Rhombus

Modrzew

Boazeria SOFTLINE (modrzew) - podana cena za m²

WYMIAR w mm (grubość x szerokość)
długość/m
A/B klasa
20 x 1504m, 5m75 zł

*DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ
PL*

Boazeria  SOFTLINE

Proponujemy Państwu wybór boazeri dewnianej – boazeria SOFTLINE. W przeciwieństwie do boazerii drewnianej pióro-wpust (tzw. łączenie klapowe), SOFTLINE posiada widoczne – wydłużone pióro, które po włożeniu we wpust tworzy optyczną szczelinę (1-2 cm). Optyczną, bo rowki doskonale pasują do siebie i nie ma miejsca, gdzie mogłaby dostać się woda lub owady, to tylko kwestia estetyczna.

Drewno do produkcji boazeri SOFTLINE jest dokładnie suszone (3 tyg.) na zewnątrz, a następnie suszone w suszarce (4-5 dni) do idealnej wilgotności (11-14%). Właściwa wilgotność jest niezwykle ważna dla drewna, ponieważ zapewnia, że ​​deski nie odkszałcają się i nie pękają. Dzięki dobrze wysuszonemu, heblowanemu drewnu boazeria drewniana ma zdrowe sęki, które nie wypadają i nie pękają. Każdy z naszych produktów spełnia wymagania
jakości AB (1. klasa) i dlatego nadaje się do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. W naszej ofercie boazeri można znaleźć jak już wspominaliśmy boazerie pióro-wpust, boazerie z imitacją półbala, deski elewacyjne Rombus z pióro-wpustem oraz deski elewacyjne Rombo.

Boazerie SOFTLINE produkujemy w grubości 19 mm ze świerku skandynawskiego oraz w grubości 20 mm z modrzewia. Boazerie drewnianą można wykorzystać do podbicia sufitów, obicia ścian, do domków ogrodowych, narzędziowych oraz drewnianych altan ogrodowych.

Najbardziej odpowiednim materiałem drewnianym do zastosowania na zewnątrz –do zewnętrznej elewacji, podbicia szczytów, czy do budowy domków ogrodowych jest,drewno z modrzewia. Chociaż ma nieco wyższą cenę niż klasyczny świerk, modrzew wytrzymuje znacznie dłużej przy zewnętrznych warunkach atmosferycznych takich jak deszcz, śnieg i wilgoć niż drewno świerkowe. Dzięki większej zawartości smoły w modrzewiu ma dłuższą
trwałość, jest twardszy i bardziej odporny na warunki atmosferyczne.

Jeżeli chcesz obić swoje wnętrze drewnem i nadać mu niepowtarzalny wygląd, proponujemy Ci najtańszą wersję bozeri ze świerku skandynawskiego. Po przesłaniu zamówienia na nasz adres e-mail i późniejszym potwierdzeniu oferty cenowej, bezpłatnie dostarczymy oryginalną boazerię drewnianą do Twojego domu (*za rozładunek pobieramy jednorazową opłatę manipulacyjną w wysokości 150zł). Nie wymagamy żadnych zaliczek, więc nie musisz się martwić o wcześniejszą płatność za boazerię, która może Ci nie odpowiadać.

Boazeria SOFTLINE to naturalny materiał, który najczęściej znajduje zastosowanie jako obicie ścian i elewacji domów. Ma charakterystyczny zapach i naturalny wygląd. Drewno jest doskonałym izolatorem, zmniejszającym straty ciepła i całkowite koszty ogrzewania. Utrzymuje ciepło w domu zimą i zapewnia przyjemny chłód latem. Doskonale wchłania i odprowadza wilgoć, jest antyalergiczny i działa antybakteryjnie. Ma korzystny wpływ na zdrowie psychiczne człowieka, a jego widok uspokaja umysł. Boazeria SOFTLINE to materiał w 100% ekologiczny i biodegradowalny, więc stosując go przyczyniasz się do ratowania środowiska i swoich finansów.

0 / 5

Your page rank: