Rhombus Skoseny1

Modrzew

Rombo (modrzew) – podana cena za m²

WYMIAR w mm (grubość x szerokość)
długość/m
A/B klasa
28 x 903m, 4m, 5m115 zł

*DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE CAŁEJ
PL*

Deska elewacyjna Rombo 

Deska elewacyjna Rombo (28 x 90mm x 4m/5m) to kwadratowy heblowany profil z nowoczesnymi skośnymi krawędziami (45°) bez wpustu na pióro. To wysokiej jakości profil wykonany z modrzewia w jakości A/B (I klasa). W naszej ofercie znajdziecie Państwo również Rombo profil (z piórem). Stosowany jest
najczęściej jako zewnętrzne pokrycie elewacji (elewacja wentylowana), deski do ogrodzenia drewnianego, do budowy domków ogrodowych, małych domków dla dzieci i altan.

Drewniana elewacja wentylowana to obicie, która nie styka się bezpośrednio z zewnętrzną ścianą domu, ale jest przymocowana do drewnianej konstrukcji wykonanej z leżących pod nią kantówek drewnianych. Pomiędzy ścianą a okładziną powstanie szczelina powietrzna, która pozwoli budynkowi „oddychać”. Zalety elewacji wentylowanej: doskonałe właściwości termoizolacyjne, chronią dom przed wpływami zewnętrznymi (deszcz, wiatr, brud), niezawodnie odprowadza wilgoć, pełni rolę izolacji akustycznej (z zewnątrz i wewnątrz).

Najbardziej odpowiednim materiałem do produkcji deski elewacyjnej Rombo jest modrzew. Chociaż ma wyższą cenę niż zwykły (skandynawski) świerk, modrzew wytrzymuje znacznie dłużej w warunkach zewnętrznych takich jak deszcz, śnieg i wilgoć niż drewno świerkowe. Rombo z modrzewia dzięki wyższej zawartości smoły ma większą trwałość, jest twardszy i bardziej odporny na warunki atmosferyczne.

Drewno do produkcji naszych wyrobów jest starannie selekcjonowane, następnie sortowane i suszone na zewnątrz. Na koniec drewno suszy się w suszarce do pożądanej wilgotności (11-14%) przez około 4-5 dni. Każdy nasz produkt spełnia jakość AB (I klasa). Poza drewnianą elewacją Rombo oferujemy również: boazerie drewnianą pióro-wpust, oryginalną boazerie drewnianą, boazerie drewnianą z imitacją półbala, deski elewacyjne Rombus, deski podłogowe, deski tarasowe, kantówki drewniane, gabiony, domki. Po przesłaniu zamówienia na nasz e-mail i późniejszym potwierdzeniu oferty cenowej, bezpłatnie dostarczymy boazerie/ elewacje drewnianą do Twojego domu (*za rozładunek pobieramy jednorazową opłatę manipulacyjną w wysokości 150 zł). Nie wymagamy żadnej zaliczki (możesz najpierw sprawdzić drewno, a dopiero potem zapłacić), więc nie musisz martwić się o płatność z góry za boazerię/ elewacje drewnianą, która Ci nie odpowiada.

0 / 5

Your page rank: